Ubezpieczenie OC
Szanowni Państwo
Doradcy Podatkowi

Uprzejmie przypominamy o konieczności ubezpieczenia na rok 2007.
Poniżej umieszczono podstawowe informacje dotyczące nowej wersji systemu obsługi wniosków OC, oraz pismo omawiające podstawowe zmiany wprowadzone Aneksem do Umowy Generalnej.
Jednocześnie uprzejmie informuję, iż dnia 8 listopada 2006r. została uruchomiona nowa wersja systemu elektronicznej obsługi wniosków OC z możliwością ubezpieczenia się od dnia 1 stycznia 2007 r. dla osób kontynuujących ubezpieczenie lub osób zamierzających się ubezpieczyć od 1 stycznia 2007 r. Natomiast dla osób, które do tej pory nie były objęte tym ubezpieczeniem a chciałyby się ubezpieczyć od teraz została przewidziana trochę inna procedura. Doradcy, którzy będą chcieli ubezpieczyć się od teraz po wydrukowaniu wniosku na rok 2007 muszą na tym papierowym egzemplarzu odręcznie dodatkowo dopisać wniosek o ubezpieczenie od teraz do dnia 31-12-2006 i niezwłocznie złożyć wniosek w Biurze KIDP w Regionalnym Oddziale. Przedstawiciel Gerling Polska S.A. skontaktuje się z tymi osobami w celu ustalenia wysokości składki za okres listopad - grudzień 2006 r.
Pliki do pobrania
podatki vat A A A podatki vat Wydrukuj Stronę
Twoja lokalizacja: Start  /  Ubezpieczenie OC
»Na górę »Strona główna »Drukuj
Świętokrzyski Oddział Krajowej Izby Doradców Podatkowych
25-734 Kielce,
ul. Jagiellońska 74
tel. (41) 345 38 10
© Krajowa Izba Doradców Podatkowych :: KIDP, KRDP, Ustawy, Prawo, Podatki, Doradcy podatkowi, Kontakt, Ogłoszenia, Izba, KRDP, Pliki
Projekt i wykonanie BerMar multimedia